Świąteczne Szkolne Spotkanie

22 grudnia, wszystkie dzieci  filialnej szkoły, rodzice, nauczyciele, a także zaproszeni goście: p. dyrektor Krystyna Tylek, zastępca dyrektora p. Barbara Skalny, p. Dominika Chylińska - Kierownik Zespołu ds Profilaktyki i Osób Niepełnosprawnych, p .Agnieszka Zabawa - Radna Rady Miejskiej w Wieliczce, ksiądz proboszcz Marian Gronowicz, sołtys Sułkowa p. Adam Bochenek spotkali się, by pobyć razem, w ten przedświąteczny czas.

Było wspólne kolędowanie, prezentacja szkoły, życzenia, rozmowa przy wspólnym stole. Goście zostali obdarowani świątecznymi ozdobami, które zostały wykonane razem z rodzicami na artystycznych warsztatach. Dzieci również otrzymały prezent.

Jak co roku w murach szkoły pojawili się także z wizytą i życzeniami absolwenci – ich obecność jest żywym dowodem, że szkoła to nie tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy o sobie pamiętają.

Wszystkim  pięknie dziękujemy ! Jednocześnie życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia  były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok Dobrym Czasem. Wszystkiego dobrego!