10.18.18

PROJEKTY EDUKACYJNE
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły biorą udział w licznych projektach edukacyjnych. Pogłębiają one wiedzę uczniów, zachęcają do znajdowania nowych rozwiązań, stawiają ucznia w sytuacji problemowej, którą musi rozwiązać. Projekty są również urozmaiceniem lekcji i nauką przez rozrywkę.

POGRAMY EDUKACYJNE
Nasza szkoła bierze od wielu lat udział w różnego rodzaju programach edukacyjnych.

INNOWACJE PEDAGOGICZNE
W naszej szkole od wielu lat prowadzone są innowacje pedagogiczne. Nauczyciele, w trosce o rozwój uczniów, ich zainteresowań oraz przygotowanie dzieci do dorosłego życia, ciągle poszukują nowych rozwiązań edukacyjnych. Co roku bierzemy udział w wielu projektach ogólnopolskich i międzynarodowych, realizujemy założenia edukacji alternatywnej. W naszej szkole nauczyciele korzystają na swoich lekcjach z różnorodności zasobów edukacyjnych, czerpiąc inspirację z najlepszych systemów edukacyjnych, biorąc udział w projektach i kampaniach przeznaczonych dla uczniów. Dzięki temu na lekcjach nie jest nudno, dzieci rozwijają się szybciej, a nauka staje się przyjemnością.