Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Godziny dostępności

10.2.18

Godziny dostępności

Godziny dostępności realizowane są zarówno dla uczniów jak i rodziców dlatego prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie przez dziennik Librus,
a uczniowie bezpośrednio z nauczycielem. Dopuszcza się możliwość realizacji godziny dostępności w innym terminie po uzgodnieniu z nauczycielem

LP   NAZWISKO I IMIĘ                                        Dzień/godzina

  1. Banaś Adrianna                                            Czwartek 7:00 – 8:00

  2. Baracz Monika                                             Wtorek 7:00 – 8:00

  3. Brzezińska-Raczyńska Łucja                       Wtorek 8:00 – 9:00

  4. Curyło Katarzyna                                          Środa 10:35-11:35

  5. Czyżowski Marcin                                         Środa 8:40-9:40

  6. Ćwiklik Agnieszka                                    Wtorek 15:00 – 16:00

  7. Dec Iwona                                              Poniedziałek 15:40 – 16:40

  8. Duszeńko Anna                                             Środa 15:00-16:00

  9. Dygas Bożena                                              Wtorek 16:00-17:00

  10. Dzido Monika                                              Wtorek 12:15-13:15

  11. Gacek Aleksandra                                        Piątek 14:30-15:30

  12. Grünwald Barbara                                        Wtorek 7:00-8:00

  13. Grzybowska Anna                                       Środa 12:30-13:30

  14. Gwóźdź Katarzyna                                       Piątek 8:00 – 9:00

  15. Hebda Jadwiga                                        Poniedziałek 11:30 – 12:30

  16. Janik Katarzyna                                           Wtorek 11:00-12:00

  17. Janosz Joanna                                               Piątek 6:55 – 7:55

  18. Januszkiewicz Krzysztof                              Wtorek 7:50 – 8:50

  19. Jarosik Iwona                                                Wtorek 7:00-8:00

  20. Jaszewska Magdalena                                   Wtorek 7:00- 8:00

  21. Jurek Michał                                            Poniedziałek 14:15-15:15

  22. Juszkiewicz Bożena                                   Wtorek 14:30 – 15:30

  23. Kaczor Beata                                          Poniedziałek 14:15 – 15:15

  24. Kaleta Paulina                               Poniedziałek 12:00 – 13:00 lub 11:00 – 12:00

  25. Kalwajtys Aneta                                         Wtorek 11:00-12:00

  26. Kempa Agnieszka                                       Wtorek 7:00 – 8:00

  27. Klejdys Lucyna                                         Wtorek 16:00 – 17:00

  28. Klimczak Joanna                                      Poniedziałek 7:00-8:00

  29. Koczara Katarzyna                                  Poniedziałek 7:00 – 8:00

  30. Kozdęba Patrycja                                      Czwartek 15.00-16.00

  31. Kozłowska Anna                            Poniedziałek 16:00-17:00, co 2 tygodnie

  32. Krawczyk Krzysztof                                  Wtorek 9:30-10:30

  33. Krzyżańska-Duś Agnieszka                       Środa 15:05 – 16:05

  34. Kubicka Aneta                                         Poniedziałek 14:15-15:15

  35. Kubicka Joanna                                           Wtorek 10:35 – 11:35

  36. Luraniec Joanna                                          Wtorek 9:30-10:30

  37. Łata Anna                                                      Czwartek 16:30-17:30

  38. Łukasik Maria                                              Środa 7:00 – 8:00

  39. Madej Wojciech                                            Środa 7:00 – 8:00

  40. Magielska Barbara                                  Poniedziałek 15:40-16:40

  41. Malicka Izabela                                             Czwartek 7:00 – 8:00

  42. Michalik Agata                                             Piątek 7:00-8:00

  43. Młyńska Renata                                      Poniedziałek 7:45 -8:45

  44. Mokrzycka Anna                                      Poniedziałek 7:45- 8:45

  45. Murzyn Maciej                                           Wtorek16:00-17:00

  46. Nędza Karol                                            Poniedziałek 8:50-9:50

  47. Niezgoda Justyna                                 Poniedziałek 17:00-18:00

  48. Okorska Ewa                                             Środa 16:00-17:00

  49. Pawłowska Kinga                                      Środa 8:50 –9:35

  50. Piech Izabela                                       Poniedziałek 14:00 – 15:00

  51. Płoskonka Zenon                                   Czwartek 11:20-12:20

  52. Rojek-Gicala Anna                               Poniedziałek 16:00-17:00

  53. Róg Sylwia                                                 Piątek 7:00-8:00

  54. Sadzik Jolanta                                           Wtorek 7:00-8:00

  55. Sajdak Aneta                                         Wtorek 9:30 – 10:30

  56. Suchta Marta                          Poniedziałek 12:00 – 13:00  lub  11:00 – 12:00

  57. Świeży Halina                                             Środa 7:45-8:45

  58. Wawrzonek Elżbieta                              Poniedziałek 8:45-9:45

  59. Węgrzyn Piotr                                         Wtorek 16:30 – 17:30

  60. Włodarczyk Dorota                                   Środa 16:30-17:30    

  61. Wykupil Maria                                           Środa 9:00 – 10:00

  62. Zabłocka – Belcarz Ewa                             Środa 14:15-15:15

  63. Zarzycka-Dubil Aneta                            Poniedziałek 7:00-8:00

  64. Ziarek Damian                                            Wtorek: 8:45-9:45

  65. Zięba Anna                                                Wtorek 16:00-17:00