Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka.

Od wielu już lat w kalendarzu uroczystości naszej szkoły na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadzia. Uroczystość ta, jest przygotowywana przez wszystkich uczniów naszej szkoły. Tak również było i w tym roku.

Dnia 24 stycznia w Środowiskowej Świetlicy w Sułkowie cała sala została zapełniona przez zaproszonych gości. W uroczystosci uczestniczyli także Panie: dyrektor szkoły K.Tylek, radna A.Zabawa oraz pan sołtys A. Bochenek.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i złożyły osobiste życzenia. Przedstawiaciele Rady Rodziców również wręczyli wszystkim przybyłym gościom pamiątkową kartkę z życzeniami od całej społeczności szkolnej. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy.

Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Gorące słowa podziękowania składamy rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.