Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Konkurs literacko-plastyczny: Święci i błogosławieni w kościele św. Klemensa

5.13.24

Szanowni Państwo/drodzy uczniowie

Abym obwoływał rok łaski od Pana… (por. Iz 61,2)

Tak brzmi hasło Roku Jubileuszowego, jaki obchodzi wspólnota Parafii Św. Klemensa w Wieliczce, przeżywając w tym roku przygotowanie do Jubileuszu 200 lat poświęcenia kościoła. Z tej racji serdecznie zapraszamy Dzieci i Młodzież Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli  do wzięcia udziały w KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM. Celem konkursu jest ukazanie piękna jakie kryje ta zabytkowa świątynia, a które ukryte jest w obrazie i rzeźbie Świętych i Błogosławionych Kościoła.

Na zwycięzców czekają nagrody. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły w regulaminie konkursu, który znajduje się na stronie internetowej szkoły i parafii Św. Klemensa.

Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszowych oraz Katecheci

 

Regulamin konkursu

Załączniki do konkursu