Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

8.31.20

Drodzy Uczniowie,
Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. U jego progu życzymy Wam dużo zdrowia, Życzymy, abyście osiągali sukcesy dydaktyczne, realizowali i rozwijali swoje pasje i marzenia. Niech całoroczny trud zaowocuje jak najlepszymi wynikami, a uczniowie ósmych klas dostaną się do wybranych, wymarzonych szkół ponadpodstawowych.
Witamy serdecznie Uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają z nami swoją edukację, zarówno pierwszoklasistów, dzieci z oddziałów przedszkolnych, jak i tych Uczniów, którzy przyszli do nas z innych szkół. Czujcie się u nas dobrze, odnoście sukcesy i zawierajcie nowe przyjaźnie.

Szanowni Państwo Rodzice,

Każdy nowy rok szkolny niesie ze sobą wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Życzymy Państwu pociechy i dumy z dzieci. Bez Waszego udziału nasze wysiłki nie przyniosłyby oczekiwanych rezultatów. Chcemy każdego Państwa wspierać w procesie wychowywania młodego człowieka. Jednocześnie prosimy o współpracę z nami, prosimy o towarzyszenie dziecku i wskazywaniu odpowiedniej drogi.

Dla naszego wspólnego dobra, zdrowia i bezpieczeństwa zostają w szkole wprowadzone procedury przeciwepidemiczne, drodzy Uczniowie przestrzegajcie ich, a Państwa Rodziców proszę wspierajcie nas w działaniach, w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne