Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Świetlicowy Dzień Postaci z Bajek

10.17.18

17 października 2018 roku Świetlica Szkolna obchodziła Dzień Postaci z Bajek. Były zagadki, bajkowa “Jaka to melodia?”, a także projektowanie własnej zakładki do książki z wylosowaną postacią z bajki.

Wykonane zakładki uczniowie mogli wziąć do domu. Rozmawialiśmy też o naszych ulubionych bajkowych bohaterach, ich postawach oraz o tym czego możemy się od nich nauczyć. Na zakończenie zajęć uczyliśmy się piosenki pt: “Witajcie w naszej bajce”. Uczniowie świetnie się bawili, okazało się, że nawet postaci ze starszych bajek mają swój urok i zachwycają do tej pory. Wspólne śpiewanie bajkowych piosenek zintegrowało grupę i pokazało, że ludzie w każdym wieku lubią bajki!

Galeria