Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – klasy 1-3

7.7.24

21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolonego 2023/2024. Na sali gimnastycznej spotkała się społeczność szkolna: p. dyrektor B. Juszkiewicz, nauczyciele, uczniowie klas 1-3, rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”.

JUŻ WAKACJE SIĘ ZACZĘŁY…   tymi słowami   klasy 2B i 2C rozpoczęły część artystyczną. Uczniowie pięknie śpiewali  wakacyjne piosenki, recytowali wiersze, a także dawali rówieśnikom cenne rady na wakacje.

Uczniowie klasy 2b wystąpili z oryginalnym, nowoczesnym tańcem do muzyki z filmu „Król Lew”. Natomiast uczniowie z klasy 2c  zaprezentowali układ ruchowy z instrumentami perkusyjnymi do piosenki „Lato , lato”.

Wszystkie dzieci z uśmiechami na twarzy udały się na” wakacyjne ścieżki”!