Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

9.4.23

Po długich tegorocznych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Czwartego września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki podobnie jak ich koledzy w całym kraju, spotkali się na rozpoczęciu roku szkolnego.

Występ artystyczny przygotowała klasa 2c pod opieką niezastąpionej Pani Lucyny Klejdys. Drugoklasiści w strojach krakowskich rytmicznie odtańczyli Trojaka, natępnie piosenkę O chlebie wykonała Zuzia. Uczniowie wierszami żegnali wakacje i witali szkołę.

Występowi towarzyszyła orkiestra i chór szkolny pod batutą wyjątkowej Katarzyny Gwóźdź.

Nie zabrakło też życzeń, gdyż początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań Nauczycieli, Uczniów oraz ich Rodziców.

Uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, nawiązywaniu wartościowych relacji z rówieśnikami, Rodzicom wytrwałości w pracy ze swoimi dziećmi, a także satysfakcjonującej współpracy ze szkołą, a Nauczycielom pozytywnej i niekończącej się energii.