Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Zaproszenie na VIII Gminny Konkurs Recytatorsko-Muzyczny – The Young Rhymes Tournament 2023

4.3.23

Serdecznie zapraszamy Uczniów i Nauczycieli języka angielskiego klas 1-3 Szkół Podstawowych Gminy Wieliczka do udziału  w  VIII Gminnym Konkursie Recytatorsko-Muzycznym The Young Rhymes  Tournament 2023  Konkurs ma na celu prezentację umiejętności językowych najmłodszych uczniów, wspieranie rozwoju ich talentów scenicznych oraz promocję szkół i nauczycieli dbających o wszechstronny rozwój swoich uczniów.  

Finał odbędzie się 17 maja 2023 r. w budynku Wielickiego Centrum Kultury przy Rynku Górnym.  Regulamin i karta zgłoszenia wraz ze zgodą na publikację danych osobowych dostępne są na stronie internetowej  www.szkola2.wieliczka.pl  Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy – na wszystkich uczestników czekają dyplomy i upominki, a na zwycięzców atrakcyjne nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka oraz  sponsorów.

Zgłoszenia nadsyłać należy ma adres :  sekretariat@szkola2.wieliczka.pl  lub   aleksandra.gacek@szkola2.wieliczka.pl do 10 maja 2023 Dodatkowych informacji udziela organizator 

Aleksandra Gacek (tel. 664056766)  

Regulamin Konkursu THE YOUNG RHYMES TOURNAMENT 2023

Zgoda na publikację danych The Young Rhymes Tournament 2023

Karta Zgłoszeniowa The Young Rhymes Tournament 2023