Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Podziękowania!

12.28.22

W dniu 18 grudnia br. odbył się 6. Dwójkowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom, Pracownikom Szkoły, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie. Na spotkaniu nie zabrakło wspólnego kolędowania, wspaniałych wypieków, świątecznych potraw, cudnych ozdób i świątecznych upominków. Dzięki hojności i zaangażowaniu całej szkolnej społeczności w nasze wspólne działania konto Rady Rodziców wzbogaciło się o kwotę 11770 zł.
Dziękujemy Każdemu, kto choć w najmniejszy sposób poświęcił swój czas i przyczynił się do wspólnego sukcesu.
W tym pięknym czasie, kiedy wszyscy wszystkim ślą życzenia, nasz Kiermasz Świąteczny po raz kolejny przyniósł nadzieję i radość. Działania „od serca do serca”, solidarność, szczodrość  prawdziwie i cudownie zmieniają naszą rzeczywistość.  

Serdecznie dziękujemy:

Radzie Rodziców, z przewodniczącą Panią Anetą Kajtoch – Rybicką na czele za całokształt działań organizacyjnych

Pani Iwonie Jarosik za koordynowanie całości przedsięwzięcia

Pani Katarzynie Krzeszowiak – Gwóźdź za oprawę muzyczną, przygotowanie pięknego występu artystycznego w wykonaniu chóru szkolnego i zespołu muzycznego,

Pani Aleksandrze Gacek oraz Uczniom: Antoniemu Nosalowi, Mateuszowi Bialikowi, Pawłowi Gule za prowadzenie uroczystości

Rodzicom i Nauczycielom, którzy występowali wraz z chórem i orkiestrą oraz czynnie pomagali:

Pani Marcie Michalik

Pani Annie Sznajder

Państwu Joannie i Pawłowi Dyjakom

Panu Damianowi Kowalewskiemu

Pani Annie Ziobro

Pani Drozd

Pani Magdalenie Nędzy

Państwu Anecie i Piotrowi Klimczykom

Dziękujemy instytucjom i osobom, które nas wsparły: Muzeum Żup Krakowskich, Solnemu Miastu, Kopalni Soli Wieliczka, Pani Danucie Idzi szefowej firmy DANMAR, Państwu Katarzynie i Łukaszowi Kubisztalom oraz wszystkim Rodzicom, którzy ofiarowali upominki do nagród.

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.