5. Patriotyczne Śpiewanie z Dwójką

11.25.22

Dnia 9 listopada w Wielickiej Mediatece odbyło się 5. Patriotyczne Śpiewanie z Dwójką. Udział w nim wzięli zaproszeni goście, wieliczanie, uczniowie szkoły oraz ich rodzice. Uroczystość została przygotowana przez Panią Katarzynę Krzeszowiak-Gwóźdź, Panią Annę Grzybowską, Pana Michała Jurka.

Wystąpił chór szkolny oraz zespól muzyczny prowadzony przez Panią Katarzynę Krzeszowiak – Gwóźdź oraz soliści.

Wśród solistów zaprezentowali się: Pani Anna Grzybowska, Ks. Dr Krzysztof Krawczyk, Kaja Pyzik, Małgorzata Szarek, Martyna Cyganek, Blanka Kędys, Michalina Ciulkin, Blanka Kabaja

Na instrumentach zagrali:

Organy: Pani Katarzyna Krzeszowiak-Gwóźdź,

Skrzypce: Pani Katarzyna Krzeszowiak-Gwóźdź, Oliwia Tracz, Barbara Kowalewska, Laura Stelmach, Wiktoria Janosz, Amelia Cieślik

Wiolonczele: Pani Anna Grzybowska Martyna Cyganek, Barbara Michalik, Mateusz Klimczyk,

Trąbka: Pan Michał Jurek, Karol Dyjak

Klarnet: Adam Mycek

Prowadzenie: Pani Aleksandra Gacek

Serdecznie dziękujemy Wielickiej Mediatece za udostępnienie sali, Panu Jackowi Tokarczykowi, Panu Zenonowi Płoskonce, Jakubowi Mice za nagłośnienie, oprawę muzyczną i świetlną oraz Panu Tomaszowi Adamkowie za wykonanie zdjęć podczas uroczystości.