Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Benefis naszej Rodziny

11.24.22

Szanowni Rodzice,
Cieszymy się, że możemy zaprosić Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Wyjątkowym dla całej Waszej rodziny.
Nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej Benefis naszej Rodziny. W ramach kampanii, zainicjowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek”, a finansowanej z budżetu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, zostaną przeprowadzone zajęcia edukacyjne dla uczniów, których celem jest wzmacnianie szacunku do rodziców i innych członków rodziny oraz poszukiwanie takich sposobów spędzania czasu razem, aby troszczyć się o wzajemne relacje.
Wiemy, że dla dzieci najważniejsi są rodzice, rodzina. Widzimy to nie tylko w naszej codziennej pracy z nimi, potwierdzają to również badania prowadzone w całej Polsce.
W ramach kampanii zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie.
Konkurs polega na przygotowaniu i przeprowadzeniu „święta rodziny”, czasu, w którym zarówno dzieci, rodzice, jak i inni członkowie rodziny (babcie, dziadkowie, wujkowie i ciocie) mogą przeżyć radość ze wspólnego, rodzinnego bycia wyjątkowym, poczuć siłę relacji, które dają poczucie bezpieczeństwa, ujawnić (odkryć) talenty i twórcze zaangażowane.
Nagrodą za udział w konkursie z pewnością będzie satysfakcja ze wspólnego budowania silnej, kochającej się rodziny, ale także możliwość otrzymania karty podarunkowej do zrealizowania w dowolnym sklepie.
Do zdobycia jest główna nagroda o wartości 2 000 zł, kilkanaście kart podarunkowych o wartości 1000, 500, 250 zł oraz 20 wyróżnień w postaci gier planszowych.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej kampanii: benefisrodzin.pl
Szczegółowe informację dotyczące projektu znajdziecie Państwo także w wiadomości przesłanej przez dziennik Librus.