Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

6.27.22

W dniu 24 czerwca 2022 r. o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej SP nr 2w Wieliczce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas4-6. Uczniowie odśpiewali hymn szkoły przy akompaniamencie chóruprowadzonego przez panią Katarzynę Krzeszowiak-Gwóźdź. Następnie klasa4a zaprezentowała krótką scenkę przygotowaną pod opieką pani JoannyLuraniec i pani Joanny Janosz. Uczniowie przedstawili zgubne skutkinadmiernego korzystania z multimediów i zachęcali do aktywnego orazbezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Pani dyrektor Bożena Juszkiewiczoraz pani wicedyrektor Izabela Piech wręczyły uczniom świadectwa zwyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wyłonionotakże zwycięzcę konkursu Ekstraklasa. Najwięcej punktów w całorocznejrywalizacji zgromadziła klasa 4b z wychowawczynią panią Agnieszką Kempą.Z kolei Natalia Mikoda z kl. 4b zajęła I miejsce w konkursie na plakat zokazji 150-lecia szkoły. Nagrody otrzymali także uczniowie zaangażowaniw powstanie jubileuszowej publikacji ,,Nazywam się…Dwójka” orazczłonkowie Samorządu Uczniowskiego. Po części oficjalnej uczniowie wrazz wychowawcami udali się do klas, by po krótkim spotkaniu radośniepowitać nadchodzące wakacje.

Zapraszamy do galerii