Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Dwójka wita lato

6.27.22

W dniu 22 czerwca br. w naszej Szkole został zorganizowana impreza plenerowa „Dwójka wita Lato” promująca zdrowy styl życia w ramach, której odbył się Piknik Zdrowia i Dzień Sportu. Dmuchańce, animacje, zabawa wywoływały uśmiech na twarzach uczniów. Mieli również możliwość sprawdzenia swojej sprawności fizycznej i wytrzymałości w wielu konkurencjach sportowych, jak i zabawowych. Słoneczna pogoda sprzyjała, a degustacja sałatek owocowych dodawała energii uczestnikom pikniku. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wieliczce za organizację wspaniałej imprezy. Dziękujemy również instytucjom i osobom, które wsparły ten cel tj.:

Ministerstwu Sportu i Turystyki, Zarządowi Powiatu Wielickiego, Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu w Wieliczce, MKS MOS Wieliczka, Fundacji Małgorzaty Glinki, Firmie Danmar, Lody Papa Gelato.

Te wspaniałe chwile uwiecznił rodzic uczennicy kl.1a, fotograf Pan Michał Sitko. O oprawę muzyczną zadbał Pan Jakub Szczepa, a nad bezpieczeństwem czuwała pielęgniarka Pani Wiesława Marks oraz nauczyciele naszej szkoły i pracownicy obsługi technicznej. Ponadto nie można nie wspomnieć o animatorce Pani Emilii Biros z Firmy „Kukiełkowo”, która dokonywała cudów w sztuce malowania twarzy oraz wspaniałych Rodzicach kl.1a i kl.3a, którzy zadbali o to, aby odbyły się konkurencje sportowe na przygotowanych stanowiskach.

Zapraszamy do galerii