Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Plebiscyt edukacyjny

10.31.21

Szanowni Państwo.

Jest nam bardzo miło poinformować oraz serdecznie podziękować naszym Uczniom i ich Rodzicom za zgłoszenie naszej Szkoły do nagrody: Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie małopolskim jest prowadzony przez Gazetę Krakowską.Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w naszej szkole nauczyciele – Panie: Joanna Janosz, Justyna Niezgoda, Lucyna Klejdys, Sylwia Róg.Jest to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. W związku z tą nominacją, prosimy również o głosowanie w plebiscycie. Będziemy wdzięczni za każdy oddany na nas głos. Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel