Kiermasz

2.3.21

Szanowni Państwo!

Organizujemy akcję charytatywną – kiermasz, który będzie miał trzy edycje (z okazji Walentynek, Dnia Kobiet i Wielkanocy). Cały dochód zostanie przeznaczony dla chorego synka byłego nauczyciela z naszej szkoły oraz dla nauczyciela emeryta pracującego wiele lat w naszej szkole.

Prosimy o zachęcenie uczniów (zwłaszcza na godzinach wychowawczych) oraz Rodziców na zebraniach do włączenia się w naszą akcję poprzez wykonanie ozdób, które wystawimy na kiermaszu walentynkowym.

Mogą to być np:

– filcowe gadżety, np. broszki, serduszka – poduszki na igły,

– ozdoby wykonane metodą decoupage (świeczniki, świece),

– kartki walentynkowe,

– kwiatki z krepiny,

– drobna biżuteria handmade.

– malowanie ozdób z gipsu.

Przypomnijcie uczniom o staranności i estetyce wykonania. Ozdoby zbieramy w szkole od 1 do 5 lutego do pudeł ustawionych przy wejściu do szkoły. Każda praca powinna być zapakowana w woreczek foliowy i podpisana (imię, nazwisko, klasa) – chcemy wpisać uczniom uwagi pozytywne za udział w akcji.

Oczywiście zachęcamy także Państwa do zaangażowania się w przygotowanie ozdób na kiermasz – wszelkie pomysły mile widziane!

Zwracamy się także z prośbą do nauczycieli klas II i III – może wykonalibyście jakieś ozdoby z dziećmi w ramach lekcji?

Szczegółowe informacje u p. Izabeli Malickiej.

Z góry serdecznie dziękujemy!!!

Szkolne Koło Caritas,

Koło Wolontariatu