Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Uwaga! Ważny komunikat.

3.11.20

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA

Dzisiaj, tj. 11 marca została podjęta przez Administrację Rządową decyzja o zamknięciu – od poniedziałku, na okres dwóch tygodni do odwołania – wszystkich żłobków, przedszkoli, szkół oraz uczelni wyższych w całej Polsce. W związku z wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa zaleca się, aby już od jutra, o ile to możliwe dzieci pozostały w domu pod opieka bliskich. Zgodnie z komunikatem rządowym zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze. Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektorów szkół.

Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczki

W związku z tym:

– w dniach, 12 i 13 marca br. w szkole pełniony będzie dyżur opiekuńczy w świetlicy szkolnej, w budynku głównym oraz w szkole Filialnej w Sułkowie, w godzinach od 7.00 – 17.00 dla tych uczniów, których rodzicom będzie trudno zorganizować opiekę dla dziecka z dnia na dzień. Nie będzie zajęć dydaktycznych. – od 16 marca br. szkoła będzie zamknięta do odwołania.

– proszę na bieżąco śledzić dziennik elektroniczny Librus.

Bożena Juszkiewicz

Dyrektor Szkoły