Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Udział w spektaklu pt. „Robinson Crusoe”

1.13.20

W piątek 10.01.2020 r. klasy 6a, 6b oraz 6c wybrały się do Teatru Współczesnego w Krakowie, aby wziąć udział w spektaklu pt. „Robinson Crusoe”. Sceny sztormu na morzu, śledzenie losów rozbitka, a zwłaszcza pełne humoru dialogi Robinsona i Piętaszka wzbudziły duże zaciekawienie wśród widzów. Dużą atrakcją były także warsztaty teatralne prowadzone przez jednego z aktorów. Uczniowie dowiedzieli się, jak artysta pracuje ciałem i głosem, a niektórzy mieli okazję zaprezentować na scenie swoje aktorskie umiejętności, wcielając się w marynarzy przeżywających burzę na morzu. Na koniec można było zadać pytania aktorowi prowadzącemu warsztaty. Taka wizyta w teatrze z pewnością pozostanie na długo w pamięci.

Galeria