Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Kolędowanie 2019

12.20.19

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania.
20 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się przedświąteczne spotkanie społeczności szkolnej. Zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby kolejny raz świętować tajemnicę wcielenia Bożego Syna. Poprzez śpiew kolęd i pastorałek w programie artystycznym „Hej kolęda, kolęda”  uczniowie kl.1b, kl.2a i kl.2c oraz CHÓRU szkolnego przenieśli nas w radosną atmosferę świąt. Była to doskonała okazja do wspólnego przeżywania kolejnych urodzin Jezusa. Świąteczna dekoracja oraz zaprezentowany program wprowadził uczestników spotkania w szczególny nastrój.
Na zakończenie Pani dyrektor nie zapomniała także o ciepłych słowach i  pięknych życzeniach z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria