Szlachetna paczka

11.18.19

Zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnej Szlachetna Paczka.

W tym roku pomagamy rodzinie Pana Jana, który opuszczony przez żonę, samotnie wychowuje dwóch synów(14 i 17 lat).

Akcja trwa do 4 grudnia. Artykuły gromadzimy w pokoju nauczycielskim.

Potrzebujemy:

1. Żywność (Herbata, kawa, cukier, warzywa w puszkach, konserwy, olej, kasza, ryż, makaron, mąka, dżem itp. artykuły o przedłużonej dacie ważności);

2.Środki kosmetyczne (szczoteczka, pasta do zębów, szampon, płyn do mycia ciała)

3.Środki chemiczne (proszek, płyn do płukania, środki czyszczące, płyn do mycia naczyń) ;

4.Buty sportowe (rozmiar 46 i 41-do gry w piłkę, ewentualnie bon do sklepu np. decathlon, żeby mogli sami zakupić);

5. Odzież: bluza z kapturem (176 cm na 14-latka i 186 cm na 17-latka ), t-shirt (rozmiar L na pana Antoniego);

6. Laptop – chłopcy chodzą do szkoły, korzystanie z komputera jest niezbędne do wykonania zadań, a obecny sprzęt jest bardzo stary i zaczyna się psuć.

7. Inne – garnki, pościel na wersalki.

8.Szczególne upominki: Pan Jan i jego synowie marzą o perfumach.

Prosimy, aby przekazane ubrania i buty były nowe lub w stanie idealnym.Pościel i garnki nowe.

Jeżeli ktoś z Państwa może przekazać coś, co ucieszy nastolatków np. strój sportowy (chłopcy uwielbiają grę w piłkę nożną), to z pewnością będzie to bardzo miłe.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować za pośrednictwem dziennika lub osobiście do P. Anny Duszeńko i P. Joanny Luraniec.