Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

6.19.19

19 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie Dwójki. Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie wraz z rodzicami przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa.

Klasa Vd wraz ze swoją wychowawczynią krótkim programem artystycznym pożegnała rok szkolny. Następnie pani dyrektor Bożena Juszkiewicz podsumowała rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.
Wreszcie przyszedł czas na wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy osiągnęli wysoką frekwencję.

Po akademii wszyscy udali się do swoich sal, aby otrzymać świadectwa i pożegnać się z Paniami. I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment…. WAKACJE!

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku ! Wracajcie do szkoły wypoczęci i z uśmiechem na twarzy!

Galeria