Mam Talent

6.6.19

4 czerwca grupa uczniów klas siódmych i ósmych wzięła udział w nagraniu programu Mam talent, które odbyło się w Teatrze im. J.Słowackiego w Krakowie.

Uczniowie klas siódmych i ósmych mieli okazję zobaczyć realizację programu TVN pt. „Mam talent”. 4 czerwca od godziny 13.00 zgromadzili się wraz z nauczycielami przed Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie oczekując na przyjazd gwiazd telewizji: Marcina Prokopa, Szymona Hołowni, Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak oraz Augustina Egurroli. Następnie uczestniczyli w nagraniu czołówki programu, który zostanie wyemitowany jesienią. Potem udali się do teatru, gdzie zasiedli na widowni w charakterze publiczności.
Podczas kolejnych godzin uczniowie obserwowali występy uczestników programu, nagradzając brawami najciekawsze prezentacje. Wysłuchiwali także komentarzy i opinii jury. Nie zabrakło okrzyków zachwytu, gromkich oklasków oraz radosnych wybuchów śmiechu.

Ten niezwykły wyjazd był okazją do poznania telewizji „od kuchni”. Uczniowie zobaczyli, jak pracują m.in. operator kamery, reżyser, charakteryzator, scenograf. Przekonali się także, że przygotowanie programu telewizyjnego to żmudna praca, na którą składa się trud bardzo wielu osób.