Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Spraw prezent zwierzakowi

12.2.18

Szanowni Państwo,

Zwracam się z wielką prośbą do Rodziców, Naszych Uczniów oraz do moich Koleżanek i Kolegów Nauczycieli, aby zechcieli wspomóc Fundację Dar Serca, która od wielu lat pomaga porzuconym zwierzakom.
W Smarodzowicach k. Krakowa jest takie miejsce, gdzie Pani Ania, kobieta o cudownym sercu z oddaniem pomaga wszystkim skrzywdzonym przez człowieka zwierzętom. Prowadzi Hotel Dla Zwierzą u Ani. Jej podopiecznymi są: porzucone, wyrzucone psy, koty i konie, którym daje dom i opiekę. Troszczy się z pełnym oddaniem również o chore zwierzęta. Fundacja utrzymuje się tylko z datków, darowizn i pracy wolontariuszy. Ja sama kilkakrotnie pomagałam Pani Ani i zwierzakom. Jest to osoba, która swoim dobrem i oddaniem zasługuje na wielki szacunek i podziw.
Zbliżają się Święta, pomyślmy, nie tylko osobie, ale również o naszych BRACIACH MNIEJSZYCH, którzy często wiodą parszywy los z naszego powodu.

Potrzebne są:
posłania, legowiska, koce
puszki z mokrą karmą
smycze i miski, zabawki, szelki, obroże owadobójcze
suplementy diety, smakołyki

A także, a może przede wszystkim kochający dom dla zwierzaków.
Zbiórka w naszej szkole będzie od 03.12 – 21.12.2018 r. Można przynosić rzeczy do pokoju nauczycielskiego lub bezpośrednio do mnie. Liczę na Państwa Wielkie SERCA

Z góry dziękuję
Beata Kaczor i podopieczni Fundacji Dar Serca