Paczka na Gwiazdkę

11.19.18

SP nr 2 włącza się ponownie w akcję charytatywną Paczka na Gwiazdkę.

Zbiórka prowadzona jest w oparciu o zgłoszone zapotrzebowania przez pięć szpitali objętych akcją: Szpitala w Krakowie – Prokocimiu, Warszawie, Zabrzu, Katowicach i Rzeszowie.

Świąteczne akcje charytatywne na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. W tym roku ponownie zamierzamy pomóc chorym dzieciom, które często święta Bożego Narodzenia spędzają właśnie w szpitalu. Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy!

Prosimy o przynoszenie tylko i wyłącznie artykułów z poniższej listy. Ze względu na charakter oddziałów objętych akcją, wszystkie rzeczy muszą być NOWE. Zbiórka trwa do 5 grudnia.
Wszystkie rzeczy można dostarczyć do pokoju nauczycielskiego lub Pań: A. Duszeńko i J. Luraniec.

Potrzeby oddziałowe zgłaszane przez szpitale objęte akcją

Dla dzieci i młodzieży

w celu przygotowania paczek dla dzieci, które listów nie zdążyły napisać,a będą w szpitalach w czasie finałów oraz do poradni:

Potrzebne gry:

Książki:

Więcej o akcji na plakatach w SP nr 2 w Wieliczce oraz na stronie.