Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Uczniowie klasy 7d spędzili aktywnie 9 listopada

11.9.18

Klasa 7d pod opieką Pani Joanny Luraniec oraz Pani Pauliny Kulki udała się Parku Trampolin Gojump w Krakowie.
Po dotarciu na miejsce i przebraniu się w sportowy strój uczniowie pod okiem instruktorów wzięli udział w rozgrzewce. Uzyskali także informacje o zasadach zachowania w parku rozrywki. Następnie przez godzinę wszyscy radośnie skakali, robili fikołki i walczyli w piankowym basenie. Po tak mile spędzonym czasie uśmiech nie schodził z twarzy uczniów. Zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

<a class=”gallery-link” href=”https://sp2wieliczka-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/strona_szkola2_wieliczka_pl/Ep9KfFAP5qFCntPfjw4NQGQB_E7N9rCwQjCvznE0HKZupg?e=eHt9Fg” target=”_blank”>Galeria</a>