Wycieczka 2a na Zaczarowane Wzgórze

9.29.18

Dnia 28 września 2018 roku klasa 2A pod opieką wychowawczyni pani Barbary Deli oraz Rodzica ten dzień spędziła w wymarzonym miejscu: gospodarstwie agroturystycznym „Zaczarowane Wzgórze” w Czasławiu.
Przewodnim hasłem dnia było „Jesienne święto pieczonego ziemniaka”.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach pod tytułem „Słów kilka o panu ziemniaku”, kulinariach ziemniaczanych. Dzieci aktywnie spędziły dzień poprzez udział w grach i zabawach ruchowych z ziemniakiem w roli głównej.

W programie również była przejażdżka na końskim grzbiecie pod opieka instruktora, wiejskie zoo, gdzie dzieci miały możliwość karmić zwierzęta, rozwiązywać zagadki związane ze zwierzętami hodowlanymi.

Uczniowie odpoczywali na łonie przyrody korzystając przy tym z placu zabaw, gier sportowych i podziwiali widoki.
Pobyt w „Zaczarowanym Wzgórzu” zbudował pozytywne relacje rówieśnicze, motywował uczniów do wspólnego działania.
Atmosfera tam panująca oraz to urocze miejsce, jakim jest „Zaczarowane Wzgórze” zachęciło nas do kolejnego odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.