Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Wycieczka 7d na Zaczarowane Wzgórze

9.7.18

6 września 2018 r. klasa 7d spędziła pod opieką P. Joanny Luraniec i P. Joanny Klimczak w gospodarstwie agroturystycznym Zaczarowane Wzgórze w  Czasławiu. Uczniowie wzięli udział w warsztatach rozwojowych z końmi, których celem było m.in. budowanie pozytywnych relacji w grupie oraz motywowanie do osiągania zamierzonych celów.

Zajęciom towarzyszyły zabawy sportowe ukierunkowane na współpracę w grupie. Uczniowie odpoczywali na łonie natury, korzystając także z placu zabaw, strzelając z procy i podziwiając zwierzęta znajdujące się w gospodarstwie.

Oprócz pięknych widoków z pewnością w pamięci wszystkich pozostanie także przepyszna kuchnia bazująca na ekologicznych produktach. Na zakończenie pobytu siódmoklasiści rozpalili ognisko i upiekli kiełbaski. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.

 

Galeria