WSPÓLNIE DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

30 września 2015r. roku  cała sala w środowiskowej świetlicy w Sułkowie była wypełniona. Odbyło się tam  spotkanie dla dzieci z Filialnej Szkoły z Sułkowa, a także dla środowiska lokalnego pod hasłem "Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych".
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele :Komendy Powiatowej Policji z Wieliczki, Ochotniczej Straży Pożarnej z Sułkowa, Stowarzyszenia "Służba Świętego Łazarza - LAZARUS"- z Krakowa, a także Radna Rady Miejskiej w Wieliczce p. A. Zabawa, sołtys wsi p. A. Bochenek , rodzice i mieszkańcy wsi.

Uczniowie przedstawili krótki program artystyczny, okazując w ten sposób podziękowanie przybyłym gościom.Oglądano edukacyjny film "Mały uczestnik ruchu drogowego".Wszyscy chętni brali udział  w układaniu i rozpoznawaniu numerów alarmowych na czas. Poradzili sobie doskonale! Goście rozdali wszystkim uczestnikom spotkania kamizelki odblaskowe, znaczki, breloczki, opaski z odblaskami. Rada Rodziców zadbała o poczęstunek .
Następnie mali uczestnicy spotkania i ich rodzice mogli obejrzeć z bliska sprzęt wykorzystywany przez służby biorące udział w tym profilaktycznym przedsięwzięciu, poznać bliżej tych ludzi  i ich pracę.
Wszystko po to, aby  dzieci były bezpieczne.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim uczestnikom spotkania.
                                                        Razem możemy więcej !
                                                koordynator: Elżbieta Wawrzonek