Ogólnopolski Projekt - ZDROWE - NIETRUDNE

Wszystkie dzieci Szkoły Filialnej biorą udział w całorocznej ogólnopolskiej akcji Zdrowe - Nietrudne.

Program „Zdrowe – nietrudne” przygotowano, by kształtować i wspierać pozytywne nawyki żywieniowe, promować zdrowy tryb życia i wychować zdrowe pokolenia. Program działań i lekcji dla dzieci dotyczących zdrowego żywienia, zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, promującej zdrowy tryb życia. W ramach programu „Zdrowe – nietrudne” odbywać się będą także spotkania z ekspertami żywienia i mistrzem kuchni.

Głównym celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych na terenie całego kraju oraz, pośrednio, edukacja dorosłych. Organizatorem programu jest Kupiec Sp.z.o.o