Mikołajkowa niespodzianka

3 grudnia w filialnej szkole  aktorzy z Teatru  Profil  przedstawili "Tipituk i Święty Mikołaj".

Mały Eskimos dowiaduje się od liska polarnego o istnieniu Świętego Mikołaja.                                "Czy to możliwe, żeby Święty Mikołaj o kimś zapomniał?" A przecież byłem grzeczny..." Żądny przygód Eskimosek Tipituk wybrał się w podróż, aby znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania: jak to się stało, że ominęła go Gwiazdka? Zaskakująco ciepła opowieść podbiegunowa z uśmiechniętym reniferem, pingwinem, beztroskim liskiem i z pozoru groźnym niedźwiedziem polarnym, bardzo podobała się wszystkim dzieciom.

Po przedstawieniu, dodatkową radością dla dzieci były prezenty, które nie wiadomo jak dostarczył Mikołaj  do każdej sali? I nikt tego nie zauważył!