Konkurs plastyczny - "Kartka świąteczna"

Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce ogłosił konkurs plastyczny na kartkę świąteczną, dla klas I-III. Do udziału w nim czynnie włączyli się uczniowie z naszej szkoły. Wykonali piękne projekty.

W związku z tym, że do organizatora konkursu należało dostarczyć 10 najciekawszych prac, przeprowadziliśmy etap szkolny. Jury w składzie: Panie: Elżbieta Wawrzonek, Magdalena Grabowska, Kinga Filus, Aneta Klimek oceniło prace następująco:

Aleksandra Hajduk kl. III
Jakub Korzeniowski kl. III
Andrzej Opoczko kl. III

Maja Głowacz kl. I
Wiktor Wojtkowiak kl. I
Maja Wiśniewska kl. I

Zofia Jelonek kl. III
Eliza Ciastoń kl. III
Nicola Kasprzycka kl. III

Patrycja Kotaba kl. III
Magdalena Kotaba kl. I
Jakub Terlecki kl. I
Patryk Dziurdzia kl. I

Gratulujemy!

Prace dzieci, które – w etapie szkolnym -  zdobyły czołowe miejsca oraz pierwsze wyróżnienie zostały przekazane do Małopolskiego Banku Spółdzielczego w Wieliczce.
Prace te wezmą udział w kolejnym – międzyszkolnym - etapie konkursowym, który zostanie przeprowadzony na terenie banku.
Trzymamy mocno kciuki za naszych uczniów!
Opiekun SKO Kinga Filus

Z radością informujemy, że w etapie międzyszkolnym konkursu, nasz uczeń Jakub Korzeniowski (z klasy III) zdobył wyróżnienie.

Zwycięzcy gratulujemy!