Głośne czytanie w oddziale przedszkolnym

Biorąc pod uwagę liczne korzyści płynące ze wspólnego czytania, Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego, wspólnie postanowili, że będą nas odwiedzać przynosząc ze sobą ciekawe książeczki. Podczas naszych dni „głośnego czytania” dzieci od samego rana z niecierpliwością oczekują Gości, którzy miło spędzą z nimi czas. Wybrana przez nas forma współpracy i promowania czytelnictwa daje zarówno dzieciom, jak i Rodzicom dużo radość, satysfakcji oraz jest wspaniałym doświadczeniem.

Naszym pierwszym gościem była Pani Justyna Janus(mama Martynki), która zaczarowała dzieci, sympatycznymi bajeczkami, niosącymi ze sobą morał, uczącymi wrażliwości oraz właściwego zachowania. Jako kolejna odwiedziła nas Pani Magdalena Strzecha(mama Grzesia). Dzięki wysłuchanym książeczkom, dzieci zagłębiły się w świat uczuć zarówno tych dobrych jak i  tych złych. Dowiedziały się czym jest miłość i nienawiść oraz miały szansę rozmowy i dyskusji na tak trudny dla nich temat.
                                       Obu Paniom bardzo serdecznie dziękujemy !
                   Dzieci i  wychowawczyni oddziału przedszkolnego Agnieszka Olchawska