Kto obchodzi swoje święto 25 listopada?
Nasz miękki, puchaty przyjaciel - Pluszowy Miś!
Rola Pluszowego Misia w naszym życiu jest nieoceniona. Wszyscy przecież mamy, lub mieliśmy pluszowego towarzysza, który pomagał w zasypianiu,  w przezwyciężaniu trudność i z pewnością to on usłyszał większość naszych tajemnic. Dlatego też nauczyciele i uczniowie naszej szkoły jednogłośnie postanowili, że uczcimy ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.
Dzieci w tym dniu przyniosły do szkoły swoje ukochane, puszyste maskotki. Zabawom nie było końca. Zaprosiliśmy naszych pluszowych przyjaciół do wspólnego tańca i śpiewu. Każdy z nas mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, zamieniając się na chwilkę w Pluszowego Misia.

W podziękowaniu za wspaniałą uroczystość - tajemniczy Miś, przygotował nam pyszną niespodziankę.