DKE Ja czytam - p.Alina Kasprzycka

11 stycznia w klasie drugiej odbyło się kolejne spotkanie DKE - Ja czytam. Przyszedł kolejny gość pani Alina Kasprzycka , która czytała książkę pt. "Franklin i guma balonowa". Przygody Franklina to edukacyjna bajka, która uczy dzieci jak zachowywać się w wielu życiowych sytuacjach. Pokazuje  jak  rodzice mogą pomagać dzieciom w podejmowaniu właściwych wyborów, być miłym przy jednoczesnym wprowadzeniu w wychowanie  odpowiedniej dyscypliny.

Uczniowie klasy drugiej z zainteresowaniem słuchali, następnie toczyła  się dyskusja. Mnóstwo pytań i odpowiedzi. Gość podarował wszystkim  kalendarze na 2016r., które uczniowie będą wykorzystywali na edukacji matematycznej, a także gumy balonowe. Gumy od razu wykorzystano do ćwiczeń językowych, które okazały się  dla niektórych bardzo łatwe, a dla niektórych trudne.
Dziękujemy ! Uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawcą Elżbieta Wawrzonek