Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce

Komunikat – rekrutacja

3.13.20

Uprzejmie informuję, że w związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolach i szkołach oraz wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa na terenie kraju, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce od 16.03.2020r. do 25.03.2020r. jest zamknięta.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej będzie odbywać się drogą elektroniczną, proszę o wysyłanie wniosków/zgłoszeń na poniższe adresy mailowe:

szkola2@onet.pl

sekretariat@szkola2.wieliczka.pl

1) w rekrutacji do przedszkoli – w postaci skanów podpisanych wniosków wydrukowanych z systemu naborowego wraz z załącznikami;

2) w rekrutacji do szkół – w postaci skanów podpisanych zgłoszeń/wniosków wydrukowanych ze strony internetowej właściwej szkoły wraz z załącznikami.

W przypadku braku możliwości zrobienia skanu dokumentów dot. rekrutacji proszę o przesłanie na maila wypełnionych druków bez podpisów. Podpisy będzie można uzupełnić w późniejszym terminie.

Bożena Juszkiewicz